Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání obchodních sdělení

Tímto uděluji společnosti Klimotop Group s.r.o., se sídlem Korunní 2569/108, Vinohrady, 101 00 Praha 10, IČ: 10711082, DIČ: CZ10711082 zapsaná v OR u Městského soudu v Praze, sp. zn.: C 347087 (dále jen „Správce“), svobodný a dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo a případně dalších informací, které o mně Správce získal (například soubory cookie získané při návštěvě webových stránek klimotop.cz). Správce je bude využívat výlučně tak, aby své marketingové aktivity uvedené níže mohl lépe zacílit mým potřebám.

Souhlas uděluji za účelem:oslovování s nabídkou produktů a služeb Správce, včetně informování o marketingových akcích a soutěžích pořádaných Správcem a odebírání novinek. Souhlas je udělen na dobu 3 let.

Tímto beru na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailem na adrese info@klimotop.cz nebo dopisem na sídlo Správce uvedené výše. Souhlas mohu odvolat i před uplynutím doby, na kterou byl udělen. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů před odvoláním souhlasu..

Dále potvrzuji, že jsem informován o svých právech:

  • požadovat opravu či doplnění mých osobních údajů,
  • požadovat po Správci informaci, jaké moje osobní údaje zpracovává,
  • požadovat omezení jejich zpracování,
  • vznést námitku či stížnost proti zpracovávání mých osobních údajů,
  • na přístup k mým osobním údajům,
  • požadovat přenesení mých osobních údajů,
  • být informován o porušení zabezpečení mých osobních údajů a za určitých podmínek také
  • na výmaz některých mých osobních údajů, které Správce zpracovává (tzv. právo být „zapomenut“).

 

V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů mám právo se kdykoliv obrátit se na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Pro komunikaci se Správcem ohledně ochrany osobních údajů můžete využít následující kontakt: info@klimotop.cz.

Jak probíhá realizace zakázky?

1. Nezávazná konzultace

2. Návštěva technikem

3. Návrh řešení a tvorba nabídky

4. Realizace

5. Vyřízení dotace

Nezávazná konzultace

Uvažujete o tepelném čerpadle, klimatizaci nebo čističce vzduchu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ihned ozveme.

    Abychom vás mohli kontaktovat, musíme po nějakou dobu s maximální péčí zpracovávat vaše osobní údaje. Kompletní informace a podmínky zpracování naleznete zde.